دریافت کاتالوگ شرکت
قم - خیابان معلم - مجتمع ناشران - طبقه دوم - پلاک 215

طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری

هدف اصلی یک هنرمند از طراحی سایت هنری، معرفی خود در دنیای اینترنت و همچنین نمایش آثار هنری خود در یک قاب به مخاطبان خود می باشد.

شاید برای یک هنرمند بسیار مشکل و پرهزینه باشد که تمام آثار خود را در یک نمایشگاه و فروشگاه در معرض نمایش مخاطبان و خریداران آثار هنری قرار دهد، اما طراحی می تواند راه حل مناسبی برای از بین بردن این مشکل برای یک هنرمند باشد.

زیرا از طریق یک وب سایت هنری او می تواند تمامی آثار خود را در اینترنت قرار داده و به مخاطبان از زوایای مختلف نشان دهد، همچنین می تواند تمامی توضیحات لازمه و مربوط به آثار خود را در کنار اثر خود برای معرفی بهتر به مخاطبان قرار دهد.

در یک سایت هنری ویژگی هایی که میتوانید از آن بهره ببرید در قسمت پایین ذکر شده است:

۱  به راحتی می توانید برای خود برند(Brand) باشید: داشتن یک سایت برای خودتان حقیقتا اولین راه برای معرفی سبک و برند خودتان میباشید. به خاطر داشته باشید که شما تنها یک هنرمند نیستید بلکه میتوانید در کنار آن برند خودتان را هم داشته باشید.

۲  ساختن لیست بسیار زیادی از ایمیل ها: بسیاری از شبکه های اجتماعی به شما اجازه نمیدهند که صندوق پستی خود را به صورت اختصاصی داشته باشید. این مسئله میتواند به ضرر شما باشد چرا که از طریق هوادارانتان میتوانید پول زیادی بدست آورید. بنابراین زمانی که شما آلبوم جدیدی و کار هنری جدیدی را به بازار میدهید احتیاج داری که از طریق اس ام اس و ایمیل به آنها اطلاع دهید.

۳  کنترل بیشتری برای مطالبتان داشته باشید: تمامی شبکه های اجتماعی نمونه ای از پیش تعریف شده ای برای ارسال مطالب از طرف شما دارند چرا که آنها دارندگان وب سایت هستند و فقط شما استفاده کننده از آن هستید. ولی زمانی که خودتان مطالبتان را مدیریت میکنید و حتی محتویات رو طوری قرار دهید که رتبه خوبی در موتورهای جستوجو پیدا نمایید. در وب سایت خود آزاد هستید که هر مطلبی رو با هر فرمتی که دلتان بخواهد قرار دهید.

۴  محصولات خود را به فروش بگذارید: فروش محصول از طریق وب سایت خودتان بسیا ر لذت بخش میباشد چرا که افراد ثالثی برای دریافت پورسانت در این میان وجود ندارد در نتیجه قیمت محصول برای مصرف کنندگان مناسب تر خواهد بود.

۵  گذاشتن اخبار هنری

۶  جذب مخاطب و مشتریان

۷ دریافت نظرات مخاطبان و مشتریان در مورد آثار هنری ارائه شده

 

آفیس نت

officenet group

officenet

طراحی سایت هنری

طراحی وبسایت هنری

طراحی وب سایت هنری

طراحی سایت هنرمند

طراحی سایت آفیس نت

سایت خود را فقط با 400 هزار تومان راه اندازی کنید

استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و دارای هسته قوی ، مستحکم ، کم حجم و بهینه

دارای بیش از 120 قالب متنوع و جذاب

پشتیبانی یکساله به همراه کلی امکانات

طراحی سایت آسان و ارزان شد ، با اورینو حرفه ای شروع کنید (کلیک کنید)
فرم درخواست مشاوره رایگان