دریافت کاتالوگ شرکت
قم - خیابان معلم - مجتمع ناشران - طبقه دوم - پلاک 215

طراحی سایت مجله اینترنتی

طراحی سایت مجله اینترنتی

با توجه به گستردگی استفاده از اینترنت، بسیاری از مردم دنیا از اینترنت برای مطالعه روزنامه و مجلات استفاده می نمایند، حتی برنامه ها و نرم افزار هایی برای گوشی های تلفن همراه که دارای سیستم عامل اندروید میباشند، نوشته شده است که از طریق اینترنت گوشی خود میتوانند روزنامه های محبوب خود را مطالعه نمایند، طراحی سایت مجلات اینترنتی و روزنامه های اینترنتی میباشد. که شما از طریق آن حداقل خواندگان خود را خواهید داشت و البته از طریق داشتن بازدید کنندگان زیاد میتوانید با استفاده از دریافت تبلیغات بنری و متنی میتوانید اقدام به درآمدزایی نمایید.

خوشبختانه ناشران معتبر و معروفی در ایران هستند که متاسفانه یا از این مقاله که در حال خواندن آن هستید اطلاع و آگاهی ندارند و یا دوست ندارند که قبول کنند دنیای اینترنت و وب سایت میتواند کسب و کار آنها را به شکل کامل دگرگون کند. متاسفانه در ایران وب سایت های مجلات اینترنتی خیلی خوب وجود ندارد یا اگر هم وجود داشته باشد با تصاویر و کیفیت بد باعث میگردد که حتی کاربران برای یک دقیقه هم در وب سایت مورد نظر ماند.

چنانچه شما ناشر یک مجله بزرگ هستید و بر روی نسخه چاپی مجله خود سرمایه گذاری نمودید میتوانید با تنظیم یک برنامه درست بودن اینکه به سیستم کسب و کار سنتی خود آسیبی را وارد نمایید، نسخه اینترنتی و البته محدود را هم در اختیار بازدیدکنندگان آنلاین وب سایت خودتان قرار دهید. مطمئن باشید طرفداران پر تعداد خواندن نسخه های چاپی شما هم از این استراتژی جدید و نوین شما خوشحال خواهد شد.

معمولا ظاهر این چنین وب سایت هایی نباید زیاد گرافیکی باشند. چرا که به دلیل حجم انبوه خبرها به همراه تصاویر متعدد آنها و همچنین دادن نظرات توسط کاربران به خودی خود شلوغ به نظر خواهد آمد.

البته نکته مهمی که در اینجا باید به آن اشاره نماییم، این میباشد که وب سایت شما باید در موتورهای جست و جو دارای پیج رنک بالایی باشد که در جست و جو عبارات پرکاربرد وب سایت شما در ابتدای لیست بدست آمده از نتیجه جست و جو قرار داشته باشید. که امر فقط با رعایت اصول طراحی حرفه ای وب سایت و کار بر روی سئو سایت و همچنین اصول بهینه سازی وب سایت امکان پذیر میباشد. همچنین برای رسیدن به این مهم شما باید الگوریتم های امتیاز دهی موتورهای جست و جو و مخصوصا گوگل آشنایی کامل داشته باشید.

مجلات با توجه به ویژگی هایی که در طراحی خود دارند، به جز انتشار اخبار و حوادث در مورد مسائل گوناگونی نیز در آنها صحبت میشود، مانند:

۱ – مصاحبه با شخصیت ها

۲ – مقالات آموزشی

۳ – داستان های واقعی

۴ – بخش اشعار

۵ – آموزش های مختلف از قبیل آموزش خیاطی ، آشپزی و ...

۶ – و ...

با توجه به این ویژگی ها، وب سایت های مجلات اینترنتی نیز، پیاده سازی میشوند.

در طراحی این دسته از وب سایت ها، ما میتوانیم با تنوع فوق العاده زیاد در محتوای خود، تعداد زیادی از مخاطبان را نسبت به مشاهده وب سایت مجله اینترنتی خود، جذب نماییم.

طراحی سایت

طراحی سایت مجله اینترنتی

طراحی وب سایت مجله اینترنتی

طراحی وبسایت مجله اینترنتی

طراحی مجله اینترنتی

برنامه نویسی مجله اینترنتی

مجله اینترنتی

طراحی قالب مجله اینترنتی

قالب مجله اینترنتی

قالب سایت مجله اینترنتی

دانلود قالب مجله اینترنتی

دانلود قالب سایت مجله اینترنتی

طراحی سایت مجله اینترنتی اختصاصی

طراحی اختصاصی مجله اینترنتی

طراحی سایت آفیس نت

سایت خود را فقط با 400 هزار تومان راه اندازی کنید

استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و دارای هسته قوی ، مستحکم ، کم حجم و بهینه

دارای بیش از 120 قالب متنوع و جذاب

پشتیبانی یکساله به همراه کلی امکانات

طراحی سایت آسان و ارزان شد ، با اورینو حرفه ای شروع کنید (کلیک کنید)
فرم درخواست مشاوره رایگان