دریافت کاتالوگ شرکت
قم - خیابان معلم - مجتمع ناشران - طبقه دوم - پلاک 215

طراحی سایت صرافی

طراحی سایت صرافی

با توجه به اینکه بسیاری از مبادلات به صورت اینترنتی انجام میشود و البته در این مبادلات محدودیت مکانی و محدودیت زمانی وجود ندارد و مشتریان در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکانی میتوانند اقدام به خرید نمایند، مناسب ترین راه برای خرید، فروش و کسب و کار راه اندازی و طراحی وب سایت در زمینه کاری خود میباشد. در زمینه طراحی وب سایت برای میتوان گفت اولویت مهمی است که اگر برای راه اندازی آن اقدام ننمایند ممکن است از سایر رقیبان خود جا بمانند و مشتری های خود را از دست بدهند. با استفاده از فضای مجازی ما میتوانیم روز به روز مشتری های خود را افزایش دهیم کاری که هنوز بسیاری از صرافی ها به آن اقدام ننموده اند.

در طول تاریخ یکی از دقدقه ها، اطلاع رسانی از انواع نرخ در جهان بوده است که در گذشته به روش های بسیار سنتی رواج داشته است رفته رفته با گسترش فناوری های نوین در سطح جهان اطلاع رسانی نرخ ها را سرعت بالا از طریق وب سایت ها انجام می پذیرد. این بخش یکی از مهمترین بخش های اصلی وب سایت صرافی به شمار می آیند و باعث افزایش سرعت در مبادلات و... خواهد شد.

شرکت طراحی وب سایت آفیس نت با تجربه راه اندازی انواع فروشگاه های اینترنتی و طراحی وب سایت های تجاری فراوان، و همچنین رعایت اصول بهینه سازی، در ارتقاء فروش و افزایش درآمد شما تاثیر زیادی خواهیم گذاشت.

مهمترین ویژگی که در طراحی وب سایت صرافی باید دیده شود، امکان مبادلات به صورت اینترنتی میباشد. داشتن این ویژگی مهم برای یک صرافی، میتواند باعث افزایش تعداد مشتریان آن صرافی شود، زیرا این امر باعث سرعت گرفتن درکار برای انتقال ارز به خارج و داخل کشور می باشد. همچنین میتوان با خریدی راحت و آسان و بدون طی کردن مسافتی فیزیکی و فقط از طریق چند کلیک، ارز مورد نیاز خود را خرید کرده و یا به فروش برسانید.

قطعا مشتریان نیز در صورت داشتن چنین امکاناتی توسط یک صرافی، مسلما برای انجام مبادلات خود جذب چنین بنگاه های صرافی خواهند شد.

معمولا وب سایت های صرافی باید طراحی منحصر به فردی داشته باشند. چرا که کاربران باید مدت زمان زیادی را در وب سایت شما سپری نمایند و همچنین بعد از ترک وب سایتتان به صورت خودکار به وب سایت شما سر بزنند و به وب سایت شما محتاج گردند. نمایش ارزهای رایج کشورها به همراه نوسانات قیمتی آن همراه با نمودارها و همچنین تجزیه و تحلیل های موجود در بازار ایران میتوند از زیباترین و جذاب ترین بخشهای موجود در وب سایت شما باشد.

امکاناتی که در یک وب سایت صرافی میتوانید در اختیار کاربران قرار دهید عبارت است از:

۱  قیمت آنلاین ارز و قیمت روز ارز

۲  انتقال ارز به صورت اینترنتی

۳  فروش ارز

۴  مبادله ارز

۵  ایجاد حساب کاربری برای مشتریان ویژه

۶  انتقال وجوه فروش ارز به حساب بانکی

۷  اخبار مبادلات ارزی و اقتصادی

۸  فروش سکه

موارد اصولی که باید در طراحی وب سایت رعایت شود عبارت است از:

۱  امنیت بالای وب سایت

۲  استفاده از بهترین و آخرین تکنولوژی های روز دنیا

۳  سرعت بالا در اجرای وب سایت

۴  طراحی گرافیکی و منحصر به فرد وب سایت

۵  امکانات مورد نیاز مشتری ها و مخاطبان

زمان را از دست ندهید اگر میخواهید یک وب سایت رسمی و عالی رو برای صرافی خود داشته باشید میتوانید با ما یک تجربه پرقدرت رو در فضای مجازی امتحان کنید و کسب و کار خودتون رو پیشرفت بدید.

officenet

آفیس نت

رنو

officenet group

طراحی سایت صرافی

طراحی وب سایت صرافی

طراحی وبسایت صرافی

دانلود قالب سایت صرافی

قالب سایت صرافی

طراحی قالب سایت صرافی

طراحی سایت آفیس نت

سایت خود را فقط با 400 هزار تومان راه اندازی کنید

استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و دارای هسته قوی ، مستحکم ، کم حجم و بهینه

دارای بیش از 120 قالب متنوع و جذاب

پشتیبانی یکساله به همراه کلی امکانات

طراحی سایت آسان و ارزان شد ، با اورینو حرفه ای شروع کنید (کلیک کنید)
فرم درخواست مشاوره رایگان