دریافت کاتالوگ شرکت
قم - خیابان معلم - مجتمع ناشران - طبقه دوم - پلاک 215

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

امروزه علاوه بر وب سایت های دیگر، وب سایت های شرکتی هم بوجود آمده اند. وب سایت های شرکتی کاملا متفاوت از تجارت الکترونیک، پرتال و یا وب سایت هایی که فقط اطلاعات عمومی در شرکت میدهند هستند. وب سایت های شرکتی صرفا به طراحی وب سایت و ویژگی های خاص طبیعی بخش بازار و ساختار کسب و کار و اپراتور وب سایت نمی پردازند، آنها بدنبال راهی برای رسیدن به اهدافشان هستند. شرکت های بزرگ به طور معمول مثل یک چتر واحد برای همه ی برندهای مختلف و شرکت های تابعه عمل میکنند و آنها را تحت پوشش خود میگیرند.

شرکت های کوچک و بزرگ میتوانند با استفاده از یک وب سایت حرفه ای پیشرفت های بسیار چشم گیری را برای برند خود کسب کنند. امروزه پیدا کردن مشتریان بالقره کمی سخت تر شده به همین خاطر شرکت ها و موسسات باید تلاش و فعالیت خود را بیشتر کنند. طراحی یک وب سایت با سئویی مناست میتواند تحولی عظیم مالی و اعتباری برای شرکت خود بوجود بیاورند. درست است با در اختیار داشتن امکاناتی بسیار خوبی که تیم با تجربه آفیس نت در اختیارتان قرار میدهد جزو ۱۰ درصد وب سایت نمونه تجارت خود میشوید اما انگیزه و تلاش شما هم در پیشرفت بسایر مهم میباشد.

درصورتی که طراحی وب سایت شرکت با توجه به استاندارد های سئو و گوگل طراحی شود، شرکت یا موسسه میتواند در بازه زمانی کوتاه به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند خود برسد. طراحی وب سایت شرکتی یکی از مهمترین انواع طراحی وب سایت است که باید با توجه به نوع کار و تجارت شرکت و توجه به بازارهای هدف و در نظر گرفتن کلمات کلیدی آن شرکت و یا موسسه طراحی گردد.

ظاهر وب سایت یک شرکت باید به صورتی باشد که مشتریان مورد نظر خود را راضی نگه دارد. داشتن یک گرافیک مناسب و در عین حال زیبا با توجه به جزئیات آن میتوانید در اعتماد سازی مشتریان به آن شرکت تاثیر به سزایی داشته باشد. امکانات در قالب سایت طوری قرار میگیرند که اهداف اصلی شرکت را در مسیری درست روبرو کاربر میگذارد.

در وب سایت یک شرکت میتوانیم بخشی را به عنوان معرفی مدیران و کارمندان اضافه نماییم، که انجام این امر باعث میشود کاربران و مشتریان اعتماد بیشتری نسبت به وجود شرکت در دنیا واقعی نمایند، و اینگونه معرفی میتواند هدف و ویژگی معرفی یک شرکت را در دنیا مجازی ارتقا بخشد و باعث بهینه شدن این ویژگی مهم برای شرکت ها، مخصوصا شرکت های تجاری شود.

طراحی وب سایت شرکتی شیک و درخور شرکت شما باید ظاهری بسیار گرافیکی طراحی شود تا نظر مشتریان را پس از ورود به وب سایت جلب کند. یک وب سایت خوب میتواند تاثیر باورنکردنی را در اعتماد سازی مشتریان بگذارد. سرعت بارگزاری سریع و در عین حال گرافیکی وب سایت یکی از اصول برنامه نویسی و توسعه طراحی وب سایت تیم ما میباشد.

سرویس هایی که در یک وب سایت شرکتی میتوانیم به آن بپردازیم عبارت است از:

۱ - درج اطلاعات محصولات شامل نام محصول، معرفی اولیه، معرفی کامل محصول، عکس محصول از سوی مدیر

۲ – گروه بندی محصولات در سطوح مختلف توسط مدیر وب سایت

۳ – مرتب سازی گروه های محصولی

۴ – امکان ویرایش و حذف گروه های محصولی

۵ – امکان ویرایش و حذف اطلاعت محصولات

۶ – امکان درج تصویر، جدول، متن، لینک، فلش، ویدئو، فایل کاتالوگ و ... در متن صفحه

۷ – امکان اضافه کردن عنوان و شرح نظرسنجی جهت راهنمایی بیشتر کاربران در رابطه با شرکت در نظرسنجی

۸ – امکان ایجاد نظرسنجی

۹ – امکان مشاهده آمار پاسخ های ارائه شده در رابطه با هر نظرسنجی

۱۰ – امکان ویرایش و حذف اطلاعات نظرسنجی

و چندین سرویس دیگر که هنگام ملاقات حضوری به شما ارائه میشود.

officenet group

officenet

آفیس نت

رنو

طراحی سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وبسایت شرکتی

قالب سایت شرکتی

طراحی سایت تجاری

طراحی وبسایت تجاری

طراحی وب سایت تجاری

طراحی سایت خدماتی

طراحی وب سایت خدماتی

طراحی وبسایت خدماتی

طراحی سایت آفیس نت

سایت خود را فقط با 400 هزار تومان راه اندازی کنید

استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و دارای هسته قوی ، مستحکم ، کم حجم و بهینه

دارای بیش از 120 قالب متنوع و جذاب

پشتیبانی یکساله به همراه کلی امکانات

طراحی سایت آسان و ارزان شد ، با اورینو حرفه ای شروع کنید (کلیک کنید)
فرم درخواست مشاوره رایگان