دریافت کاتالوگ شرکت
قم - خیابان معلم - مجتمع ناشران - طبقه دوم - پلاک 215

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها میتواند برای افراد به عنوان یک معرفی کننده ی آنلاین باشد، اما داشتن یک وب سایت شخصی تحت دامنه ی اینترنتی مختص فرد ، برای کسانی که لازم به داشتن یک وب سایت شخصی هستند، چندین برابر مفیدتر می باشد.

نمایش مشخصات، اطلاعات تماس ، داشتن گالری تصاویر و یا گالری فیلم، رزومه فردی، نمایش تخصص ها و یا خدمات قابل ارائه، نوشتن پست ها و مطالب با امکان دسته بندی و ده ها امکان دیگر از جمله ویژگی هایی است که یک فرد با طراحی وب سایت شخصی میتواند به آن برسد.

مهمترین مسئله ای که یک وب سایت شخصی با آن درگیر است، قالب و گرافیک زیبای وب سایت میباشد. قالب و گرافیک سایت شخصی باید با توجه به روحیات، تخصص ها و اخدافی باشد که فرد مطابق با آنها درخواست طراحی خود را داده است. شکل قالب با توجه به عکس فرد و یا زمینه ی کاری وی باشد.

دومین مسئله ای که در طراحی وب سایت باید در نظر گرفت بحث امکانات وب سایت است. نمایش مشخصات فردی، پست ها و... همگی میتواند در سایت شخصی قرار بگیرند.امکانات باید با توجه به هدف از طراحی وب سایت اضافه گردند.

مسئله دیگری که در طراحی وب سایت های شخصی باید بررسی شود، دیده شدن وب سایت توسط کاربران است. یعنی پیدا کردن بازدید کننده برای وب سایت، در این مورد مهمترین کار در طراحی وب سایت درست کردن بحث سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت برای گوگل است.

دلایل داشتن وب سایت های شخصی را در سه مورد میتوان دسته بندی کرد که عبارت است از:

  • در دسترس بودن شما : امروزه بسیاری از شرکت ها و... برای جذب نیروی کاری خود از روش های قدیمی مانند: روزنامه، رادیو، و ... کمتر استفاده میکنند و برای صرفه جویی در هزینه از اینترنت بهره میبرند. آنها دوست دارند در رابطه با شخص مورد نظری که میخواهند جذب کنند، اطلاعت بیشتر مانند رزومه کاری یا تصویر شما یا کلا مهارتهایی که شما دارید کسب نمایند. زمانی که نام شما را در گوگل جستوجو میکنند قطعا وب سایت شما در نتیجه جستوجو نمایش داده خواهد شد و این برای آنها بسیار با ارزش است.
  • اجازه دهید شغل مورد نظر شما را پیدا کند : داشتن یک وب سایت مانند این میباشد که شما رزومه خود را برای هر کسی ارسال یا همان پست مینمایید، شما زمانی که هر هفته با چندین فرصت شغلی که به شما پیشنهاد میشود روبرو میشوید. و داشتن یک وب سایت میتواند یک مزیت باشد.
  • رزومه خود را دیجیتالی کنید : در زمان گذشته رزومه ها را باید پرینت میگرفتم اما امروزه بیشتر آنها میتوانند به صورت دیجیتال به افراد مختلف ارسال کنید.

 

در یک وب سایت شخصی شما میتوانید به موارد زیر دسترسی پیدا کنید:

۱ – صفحه رزومه

۲ – صفحه تماس با ما

۳ – معرفی شما به دوستان و آشنایان کاربران سایت

۴ – داشتن گالری تصاویر

۵ – مدرک و مهارت های شما

۶ – گفتوگو و چت به صورت آنلاین

۷ – معرفی آدرس شبکه های اجتماعی

۸ – توضیح و توصیف کسب و کاری که شما با آن آشنایی دارید

۹ – نمایش ویدئو هایی که برای کاربران سایت مفید میباشد

۱۰ – ارسال نظرات و پیشنهادات از طرف مخاطبان

چنانچه به این نتیجه رسیدید که یک وب سایت شخصی باید داشته باشید، میتونید روی ما(آفیس نت) حساب کنید.

آفیس نت

officenet

officenet group

طراحی سایت آفیس نت

طراحی سایت شخصی

طراحی وب سایت شخصی

طراحی وبسایت شخصی

طراحی وبلاگ شخصی

وبلاگ شخصی

قالب وبلاگ

قالب سایت شخصی

طراحی سایت آفیس نت

سایت خود را فقط با 400 هزار تومان راه اندازی کنید

استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و دارای هسته قوی ، مستحکم ، کم حجم و بهینه

دارای بیش از 120 قالب متنوع و جذاب

پشتیبانی یکساله به همراه کلی امکانات

طراحی سایت آسان و ارزان شد ، با اورینو حرفه ای شروع کنید (کلیک کنید)
فرم درخواست مشاوره رایگان