دریافت کاتالوگ شرکت
قم - خیابان معلم - مجتمع ناشران - طبقه دوم - پلاک 215

طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی

همیشه بازار بساز و بفروش ها در هر کشوری مهم بوده است و سازندگان هم به روش هایی که از دیرباز تا به حال به دنبال مشتریان خود هستند. ولی با وجود اینترنت و آگاهی نداشتن این دسته از افراد که در این صنف مشغول به فعالیت هستند رفته رفته مشتریان خود را از دست میدهند چرا که رقبای آنها از طریق معرفی خود با سرعت و قدرت، سرویس ها و فعالیت های خودشان را معرفی مینمایند.

نه اینکه این توقع رو داشته باشیم که از طریق وب سایت، مشتریان چندین میلیون را به حساب شما واریز نمایند و منزل یا ساختمان خود را خریداری کنند. بلکه موضوع اصلی معرفی خودتان در جامعه مجازی میباشد. به طوری که میتوانید آخرین پروژه هایی که در حال انجامش هستید را با جزئیات کامل مانند تصاویر و نوشته ها و تور مجازی معرفی نموده تا مشتریان واقعی با ذهنیت بازتر اقدام به مراجعت و در نهایت خرید خود داشته باشند.

اکثر کاربران آنلاین در فضای مجازی امروزه حتی برای خریدن گوشی و یا ماشین و حتی ساختمان، اول در فضای مجازی و در موتور جستجو گوگل اقدام به جستجو نموده تا با ذهنیت بازتر گام های بعدی را بردارند. ما در مجموعه آفیس نت این اطمینان را به شما میدهیم که در کلمات کلیدی که معمولا کاربران بیشتر از آنها استفاده می نمایند تا چنین وب سایت هایی را مشاهده نمایند، وب سایت شما را بالاتر نسبت به رقبا نمایش دهیم. حتی اگر از وب سایت شما هزاران نفر بازدید کنند و فقط یک نفر از آنها مشتری شما بشود باز هم اوضاع به نفع شما برگردانده خواهد شد. از پتانسیل افراد آنلاین که امروزه حتی با موبایل و تبلت در حال وب گردی هستند غافل نشوید.

آرشیو پروژه های انجام شده و در حال انجام ساختمانی میتواند مهمترین بخش این وب سایت باشد. چرا که مشتریان دوست دارند در جریان پروژه هایی که شرکت و سازمان شما در گذشته چه پروژه های موفقی را پشت سر گذاشته که میتوانیم با گفتن واقعیت بر روی این قسمت مانورهای بسیار زیادی را بدهیم. گرافیک استفاده شده در این بخش میتواند در جذب مخاطبان تاثیر بسیار زیادی را داشته باشد. تیمی حرفه ای در مجموعه آفیس نت این آمادگی را دارد تا با کار کارشناسی بر روی این قسمت فروش شما را افزایش داده و این قسمت را به عنوان یکی از کلیدی ترین قسمت ها به مخاطبان معرفی نماید.

در یک وب سایت ساختمانی میتوانید چنین سرویس هایی را ارائه نمایید عبارت است از:

۱ – دسته بندی پروژه های انجام شده و در حال اجرا و آتی

۲ – خدمات و فعالیت ها

۳ – پیش فروش پروژه ها و پرداخت آنلاین توسط کاربر بعداز جلب اعتماد

۴ – درج و مدیریت نظرات کاربران برای پروژه ها

۵ – ثبت مشخصات ملک توسط کاربر جهت درخواست مشارکت در ساخت

و چندین سرویس متنوع و دوست داشتنی که میتواند در نهایت باعث رونق بیشتر و بهتر کسب و کارتان گردد.

officenet

آفیس نت

رنو

officenet group

طراحی سایت ساختمانی

طراحی وبسایت ساختمانی

طراحی وب سایت ساختمانی

طراحی سایت پیمانکاری

طراحی سایت شرکت ساختمانی

طراحی وبسایت شرکت ساختمانی

قالب سایت ساختمانی

طراحی سایت آفیس نت

سایت خود را فقط با 400 هزار تومان راه اندازی کنید

استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و دارای هسته قوی ، مستحکم ، کم حجم و بهینه

دارای بیش از 120 قالب متنوع و جذاب

پشتیبانی یکساله به همراه کلی امکانات

طراحی سایت آسان و ارزان شد ، با اورینو حرفه ای شروع کنید (کلیک کنید)
فرم درخواست مشاوره رایگان