دریافت کاتالوگ شرکت
قم - خیابان معلم - مجتمع ناشران - طبقه دوم - پلاک 215

طراحی سایت رستوران و فست فود

طراحی سایت رستوران و فست فود

با همه گیر شدن جستوجو های اینترنتی برای پیدا کردن تمامی اقلام مورد نیاز توسط مردم، نیاز وب سایت برای رستوران ها و سفره خانه ها و آشپزخانه ها نیز احساس میشود.

حتما شما قبول دارید که کاربران یک وب سایت کافی شاپ در جهت میل نمودن یک فنجان قهوه استفاده نخواهند نمود و کلا این عمل غیر قابل پیاده سازی میباشد. ولی این را هم قبول داشته باشیم که معروف شدن یک محل مانند سفره خانه ، رستوران و کافی شاپ تازه کار امروزه کار چندان مشکلی به حساب نمی آید. شاید در سالهای بسیار دور باید نزدیک به پنجاه سال به صورت جد در یک کسب و کار فعالیت میداشتند تا همگان آنها را بشناسند.

ولی با وجود اینترنت و فضای مجازی میتوانید تنها با داشتن یک وب سایت عالی و کاربر پسند نظر این دسته از افراد را به خود جلب نمود. جالب است بدانیم بسیاری از افراد آنلاین در دنیا و مخصوصا ایران را جوانان تشکیل میدهند. بنابراین این دسته از افراد به دنبال مکان های جدیدی برای قرار گذاشتن با یکدیگر و صرف ناهار و شام هستند.

اما مهمترین مسئله در ایجاد وب سایت برای رستوران، پیدا شدن رستوران توسط مشتریان هدف می باشد. این کار از طریق رتبه ی بالا در کلمات کلیدی هدف اتفاق خواهد افتاد. وب سایت طراحی شده به صورت استاندارد و استفاده از تکنید های سئو و بهینه سازی این عمل را انجام خواهند داد. تصور کنید وب سایتی در کلماتی مانند رستوران در غرب تهران، رستوران در محله ی x و... در نتایج بالای گوگل قرار بگیرد. نتیجه این امر بالا رفتن بازدید مشتریان هدفمند میشود که در صورتی که وب سایت بتواند پس از ورود این کاربران آنها را جذب خود کند، کار وب سایت رستوران به درستی انجام شده است.

یکی از ویژگی هایی که در طراحی سایت رستوران باید آن را در نظر بگیریم، معرفی رستوران و مواد مصرفی استفاده شده در آن میباشد.

توضیحات کافی در مورد غذاهای رستوران میتواند نظر مشتریان را به غذا های رستوران جلب نماید، حتی به معرفی مارک مواد استفاده شده مواد غذایی  به کاربرده شده در غذا های رستوران نیز میتوان در جلب نظر مشتریان تاثیر گذار باشد.

همچنین امکان رزور آنلاین رستوران برای روز و ساعتی خاص، از طریق وب سایت، میتواند از ویژگی های جالب توجه برای وب سایت یک رستوران باشد که باعث جذب مشتریان نسبت به رستوران ما شود.

معمولا در وب سایت های رستوران و کافی شاپ و سفره خانه میتوانیم این سرویس ها و خدمات را ارائه دهیم:

۱ – سفارش آنلاین

۲ – معرفی شعبات مختلف

۳ – رزرو رستوران برای مراسم های مختلف

۴ – رزرو میز

۵ – رزرو رستوران برای مراسم های مختلف

۶ – ارائه و بروزرسانی آنلاین

۷ – برگزاری قرعه کسی آنلاین و اعلام نتایج آن به وسیله اس ام اس

و چندین و چند قابلیت دیگر که هنگام ملاقات حضوری توضیحات بیشتری داده خواهد شد.

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت فست فود

راه اندازی سایت فست فود

طراحی وبسایت فست فود

طراحی وبسایت رستوران

قالب سایت رستوران

قالب سایت فست فود

سایت فست فود

سایت رستوران

طراحی سایت آفیس نت

سایت خود را فقط با 400 هزار تومان راه اندازی کنید

استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و دارای هسته قوی ، مستحکم ، کم حجم و بهینه

دارای بیش از 120 قالب متنوع و جذاب

پشتیبانی یکساله به همراه کلی امکانات

طراحی سایت آسان و ارزان شد ، با اورینو حرفه ای شروع کنید (کلیک کنید)
فرم درخواست مشاوره رایگان