دریافت کاتالوگ شرکت
قم - خیابان معلم - مجتمع ناشران - طبقه دوم - پلاک 215

طراحی سایت آتلیه

طراحی سایت آتلیه

هنر ایران در همه ادوار بسیار ارزشمند بوده است و این امر باید به تمام دنیا به خوبی نشان داده شود. امروزه یک هنرمند در گوشه ای در دنیا یک اثری را می آفریند که شاید اصلا توقع این را نداشته باشد که اثرش تا چند هفته یا چند ماه در کل دنیا میلیون ها بار و یا حتی میلیاردها بار دیده میشود و در رابطه با آن نظر هم میدهند. بنابراین این نتیجه را میتوان گرفت که اثر و توان اینترنت امروزه بر هیچ کسی پوشیده نیست.

اگر هنرمندید و حرفه عکاسی و داشتن آتلیه عکاسی از کسب و کارهای اصلی شما محسوب میگردد و هنوز یک وب سایت کوچک را هنوز برای خود راه اندازی نکرده اید، اشکالی ندارد. درست است که زمان رو از دست داده اید و رقبای شما در جامعه مجازی نسبتا فاصله زیادی افتاده است ولی با خواندن این مقاله میتوانید این فرصت از دست رفته را جبران کنید.

می دانید برای کسانی که آتلیه عکاسی دارند، نمایش نمونه کارهای خوب و منتخب و کلی که به صورت مناسب و حتی گرافیکی به کاربرهای وب سایت شما نمایش داده می شود می تواند کسب و کار شما را در فضای مجازی بهبود ببخشد و در این زمینه شما را  موفق نماید. می توان در طراحی آتلیه عکاسی در این قسمت نمونه کارها را دسته بندی و طراحی نمود و بر اساس تاریخ و یا گزینه های دیگر نمایش داد. در این قسمت می توانید توضیحات کاملی از نمونه کارهای هنری و سبک های متفاوت تخصصی آنها بنویسید تا خوانندگان شما با خواندن مطالب مفید و تخصصی از وب سایت شما لذت کافی را ببرند. شاید هم بخواهید قیمت های اثرهای هنری را در کنار هر اثر درج کنید تا بدین ترتیب فرصتی هم برای فروش اثر هنری در آتلیه خود داشته باشید، در کنار وب سایت آتلیه عکاسی شما می توانید بهطراحی فروشگاه اینترنتی عکاسی نیز بیاندیشید.

بعضی ویژگی هایی که یک وب سایت آتلیه بایستی داشته باشد عبارت است از:

۱ - صفحه وب با قالب و گرافیک منحصر به فرد

۲ – قابلیت نمایش آثار و عکس های برتر و ویژه به صورت متحرک

۳ – اخبار و مقالات روز هنرمندان و جامعه هنری

۴ – نمایش کاتالوگ آنلاین و برای تمامی خدمات

۵ – بخش مقالات و اخبار مرتبط با آتلیه

۶ – درج تعرفه خدمات در صورت درخواست مدیریت آتلیه

۷ – پرداخت آنلاین برای هزینه ها

معمولا بسیاری از آتلیه عکاسی، تصاویر اشخاص مهم و یا هنرمندان بزرگی که در آن آتلیه عکس گرفته اند در ویترین مغازه خود قرار میدهند تا مشتریان با دیدن تصویر مربوطه که آنها را میشناسند و بنظر آنها آشنا می آیند به داخل آتلیه و مغازه بیایند. همین اتفاق هم می تواند در وب سایت آتلیه عکاسی شما با تصاویر و آثار هنری شما از اشخاص مهم و هنرمندان بزرگ در آتلیه عکاسی آنلاین شما بیفتد. به طوریکه در صفحه اصلی وب سایت شما که مانند ویترین آتلیه عمل می کند تصاویر آثار مهم و اشخاص هنرمند بزرگ بصورت متحرک و گویا با نمایشی ویژه به نمایش گذاشته شوند.

می توانید یک گالری تخصصی و کاتالوگی از کلیه نمونه عکس های خود در وب سایت خود داشته باشید و این آرشیو روز به روز بزرگتر خواهد شد و میزان کاربرانی که آتلیه عکاسی شما را روزانه خواهند دید به طبع افزایش پیدا خواهد کرد. طراحی گرافیک منحصر بفرد از ویژگی های مهم وب سایت های آتلیه عکاسی می باشد.

طراحی سایت آتلیه

طراحی سایت

طراحی وب سایت آتلیه

طراحی وبسایت آتلیه

آتلیه

طراحی وب آتلیه

سایت آتلیه

قالب سایت آتلیه

طراحی قالب سایت آتلیه

راه اندازی سایت آتلیه

طراحی سایت آفیس نت

سایت خود را فقط با 400 هزار تومان راه اندازی کنید

استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و دارای هسته قوی ، مستحکم ، کم حجم و بهینه

دارای بیش از 120 قالب متنوع و جذاب

پشتیبانی یکساله به همراه کلی امکانات

طراحی سایت آسان و ارزان شد ، با اورینو حرفه ای شروع کنید (کلیک کنید)
فرم درخواست مشاوره رایگان