دریافت کاتالوگ شرکت
قم - خیابان معلم - مجتمع ناشران - طبقه دوم - پلاک 215

چگونه یک فایل PDF را به یک فایل قابل ویرایش تبدیل کنیم

۱۳۹۶/۷/۲۲ ۱۷:۳۷:۰۰
چگونه یک فایل PDF را به یک فایل قابل ویرایش تبدیل کنیم
قطعاً برای شما هم پیش آمده است که فایل PDF داشته باشید و قادر به ویرایش آن نباشید. مگر اینکه شما از نسخه ی کامل و پرداختی Adobe Acrobat استفاده کنید که این برنامه دارای یک ابزار خاص برای ویرایش متن فایل های PDF است. یک روش آسان و رایگان دیگر هم وجود دارد که هم در دسکتاپ و هم در دستگاه های تلفن همراه کاربردی است و میتوانید به ویرایش فایل های PDF بپردازید. در ادامه تبدیل فایل های PDF به فایل های متنی قابل ویرایش را آموزش خواهیم داد.

ابتدا drive.google.com را در هر مرورگری که میخواهید باز کنید و وارد حساب کاربری Google خود شوید.

نکته: ممکن است این فرآیند بر روی تلفن همراه کمی دشوار باشد در نتیجه تا جای ممکن سعی کنید از یک لپ تاپ و یا کامپیوتر رومیزی استفاده کنید.

سپس بر روی NEW کلیک کنید، File Upload را بزنید و فایل PDF مورد نظرتان را آپلود کنید.

زمانی که فایل مورد نظر در گوگل درایو آپلود شد، بر روی آن کلیک راست کنید و گزینه ی Open with را انتخاب نمایید. سپس در منوی باز شده بر روی  Google Docs کلیک نمایید.

متن شما در تب جدیدی در قالب یک متن قابل ویرایش ارائه خواهد شد و میتوانید به راحتی فایل PDF خود را ویرایش کنید.

شما میتوانید متن ویرایش شده را در Google Docs ذخیره نمایید و آن را دانلود کنید. برای اینکار کافیست بر روی File کلیک کرده و در منوی باز شده گزینه ی Download as را انتخاب کنید. متن مورد نظر را میتوانید با فرمت های مختلفی مثل .docx ، .odt و .rtf دانلود و ذخیره نمایید.

شما هم اکنون یک کپی ذخیره شده و قابل ویرایش از فایل PDF اصلی خود دارید و به راحتی میتوانید در هر زمان به ویرایش متن خود بپردازید.

اینستاگرام آفیس نت
  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین
طراحی سایت آسان و ارزان شد ، با اورینو حرفه ای شروع کنید (کلیک کنید)
فرم درخواست مشاوره رایگان