دریافت کاتالوگ شرکت
قم - خیابان معلم - مجتمع ناشران - طبقه دوم - پلاک 215

معرفی چند سایت جذاب با قابلیت هوش مصنوعی

۱۳۹۶/۷/۱۶ ۲۰:۱۹:۰۰
معرفی چند سایت جذاب با قابلیت هوش مصنوعی
در این مطلب قصد داریم تا مواردی از هوش مصنوعی را در سایت هایی به تصویر بکشیم. توصیه میکنیم تا از این سایت ها دیدن کنید و از آن ها لذت ببرید.

اولین سایت مربوط به گوگل است و برای دسترسی به این سایت کافیست به آدرس .autodraw.com بروید و از نقاشی کردن لذت ببرید. این سایت مربوط به نقاشی و طراحی است و میتواند طرح های شما را به طرح های زیبا و جذابی تبدیل کند. در واقع این سایت قادر است تا هر کسی را به یک طراح تبدیل کند. شیوه ی کار این سایت به این صورت است که شکلی که طراحی میکنید را تشخیص میدهد و طبق آن تصاویری را در نوار بالای صفحه پیشنهاد میکند. شما میتوانید شکل مورد نظر خود را انتخاب کنید و نقاشیه زیبایی بکشید. این سایت برایتان بسیار سرگرم کننده و جذاب خواهد بود.

 

سایت بعدی که به معرفی آن میپردازیم، سایتی است که به کمک هوش مصنوعی قادر است با شما صحبت کند و به تمامی حرف هایتان پاسخ درستی دهد. برای دسترسی به این سایت به آدرس cleverbot.com بروید و از این سایت جالب و سرگرم کننده دیدن نمایید. در واقع در این سایت میتوانید با یک هوش مصنوعی فوق العاده باهوش صحبت کنید و گاهی صحبتتان طوری ادامه پیدا خواهد کرد که گویا با یک انسان صحبت میکنید.

 

 

 

مطالب مربوطه
اینستاگرام آفیس نت
  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین
طراحی سایت آسان و ارزان شد ، با اورینو حرفه ای شروع کنید (کلیک کنید)
فرم درخواست مشاوره رایگان