دریافت کاتالوگ شرکت
قم - خیابان معلم - مجتمع ناشران - طبقه دوم - پلاک 215

خودرو های مرسدس بنز در راه ایران

۱۳۹۷/۳/۱ ۱۳:۰۲:۰۰
خودرو های مرسدس بنز در راه ایران
مدیرعامل شرکت ستاره ایران در مصاحبه ای که توسط عصرایران بازتاب داده شده اعلام کرد که پس از بررسی ها و مذاکرات متعدد سرانجام مشخص شد کدام خودرو های مرسدس وارد ایران خواهند شد.

در کشوری که بخش بسیار زیادی از مردم آن در بهترین شرایط توانایی خرید ماشینی بی کیفیت و به دور از استانداردهای بین المللی مانند پراید را آن هم با دریافت وام و پرداخت اقساط چندین ماهه دارند و با داشتن پایه حقوق مصوب وزارت کار و امور اجتماعی، برای خرید همین ماشین هم می بایست نزدیک به سه سال تمامی حقوق دریافتی را بدون ذره ای خرج کرد پس اندازد کرد (البته اگر تا سه سال آینده قیمت خودرو ثابت باقی بماند)، جدیدترین خبر در حوزه خودرو به سخنان مدیرعامل شرکت ستاره ایران، نماینده رسمی کمپانی مرسدس بنز مبنی بر دستگاه هایی که امسال وارد بازار کشور می شوند اختصاص دارد. در واقع فاصله درآمدی بین دهک های مختلف جامعه ایران به اندازه ای زیاد است که در بین آنها هم می توان افرادی را یافت که درآمد کافی برای خرید ارزان ترین و بی کیفیت ترین خودروی جهان را هم ندارند و از سوی دیگر شهروندانی وجود دارند که در انتظار وارد شدن جدیدترین مدل های ساخته شده توسط یکی از بهترین کمپانی های خودروسازی جهان برای خرید سال 97 خود هستند.

مدیرعامل شرکت ستاره ایران در مصاحبه ای که توسط عصرایران بازتاب داده شده اعلام کرد که پس از بررسی ها و مذاکرات متعدد سرانجام مدل هایی که امکان ورود آنها به بازار ایران وجود دارند مشخص شده اند. بر این اساس پنج مدل توانسته اند از سازمان های مرتبط مجوز واردات را دریافت کنند که عبارت اند از A200، GLA200، C180، CLA 180 و یک خودروی ون. در حال حاضر این ماشین ها در حال دریافت گواهینامه های مربوط به اداره های استاندارد و محیط زیست هستند و وارد کننده رسمی محصولات مرسدس بنز در ایران امیدوار است در تابستان جاری شاهد حضور آنها در خیابان های کشور باشیم.

اما اگر قصد مقایسه داشته باشید باید قیمت هر کدام از این مدل ها را در نظر گرفت. بر اساس اطلاعات موجود در فضای وب، قیمت خودروی CLA 180 مدل 2018 کمپانی مرسدس در حدود 50000 دلار و A200 در حدود 45000 دلار برای مدل پایه است. با تبدیل قیمت دلار به ریال در حالت خوشبینانه و در نظر گرفتن هزینه های گمرک، شماره گذاری، مالیات و عوارض به قیمتی بین 600 تا 700 میلیون تومان برای هر خودرو می رسیم. هنوز اطلاعات بیشتری درباره تاریخ دقیق عرضه، قیمت نهایی و تعداد دستگاه هایی که از هر مدل وارد کشور می شوند در دسترس نیست اما به نظر می رسد تابستان 97 می توانید جدیدترین ماشین های اروپا را پشت شیشه گالری های کشور تماشا کنید.

اینستاگرام آفیس نت
  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین
طراحی سایت آسان و ارزان شد ، با اورینو حرفه ای شروع کنید (کلیک کنید)
فرم درخواست مشاوره رایگان