دریافت کاتالوگ شرکت
قم - خیابان معلم - مجتمع ناشران - طبقه دوم - پلاک 215

ورود اسنپ به رشت و گیلان

۱۳۹۶/۹/۱۰ ۰۰:۲۱:۰۰
ورود اسنپ به رشت و گیلان
مدتی پس از راه اندازی اولین سامانه هوشمند حمل و نقل میگذرد و اینبار این سامانه پا به استان های گیلان و مازندران باز کرده است. در ادامه با آفیس نت همراه باشید...

سرانجام اولین سامانه هوشمند حمل و نقل در ایران، اسنپ راه خود را به استان های شمالی گیلان و مازندارن باز کرد. این سرویس از امروز در شهر رشت، مرکز استان گیلان و سه شهر ساری، بابل و قائم شهر در دسترس است. اسنپ پیش از این در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، قم و تبریز راه اندازی شده بود، حالا با 4 شهر جدیدی که به دایره تحت پوشش این برنامه اضافه شده است، تعداد شهرهای پشتیبانی کننده به 11 رسیده است. البته این شرکت امیدوار است که به زودی سرویس خود را گسترش دهد و در دیگر نقاط کشور هم خدمات خود را به کاربران ارائه کند.

 یکی از نمایندگان سرویس اسنپ در رشت اعلام کرد که قیمت خدمات رسانی در این سرویس در حدود 50 تا 60 درصد زیر قیمتی سرویسی می باشد که آژانس ها ارائه می دهند و کاربران در اولین تجربه سفر خود با اسنپ می توانند به صورت رایگان از این سرویس استفاده کنند. برای استفاده از هدیه اسنپ در شهرهای رشت، ساری، بابل و قائم شهر در اولین سفر، تنها کافیست پس از انتخاب مقصد خود، عبارت salam-shomal را در بخش کد تخفیف وارد کنید تا اولین سفر خود را تا سقف 10 هزار تومان به صورت رایگان انجام دهید. البته لازم به ذکر است که اسنپ اولین سرویس تاکسی هوشمند در رشت نبوده است، تاکسی "بامو" نسخه بومی تاکسی های آنلاین در استان گیلان، اولین سامانه ای بود که در این شهر مشغول به کار شد، اما حالا به دلایل نامشخص این برنامه از سرویس دهی خارج شده است.

اینستاگرام آفیس نت
  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین
طراحی سایت آسان و ارزان شد ، با اورینو حرفه ای شروع کنید (کلیک کنید)
فرم درخواست مشاوره رایگان