دریافت کاتالوگ شرکت
قم - خیابان معلم - مجتمع ناشران - طبقه دوم - پلاک 215

آموزش افزایش سیگنال و برد مودم

۱۳۹۶/۸/۲۲ ۱۵:۲۸:۰۰
آموزش افزایش سیگنال و برد مودم
احتمالا تا به حال برایتان اتفاق افتاده است که بخواهید در قسمت های مختلف خانه یا محل کارتان از اینترنت مودم استفاده کنید اما به دلیل قوی ندودن آنتن مودم ، ضغیف بودن گوشی یا دلایلی از این قبیل مانع کارتان شود.در این مطلب برای شما راهکار هایی آماده کردیم تا حد ممکن این مشکل را برای شما حل کند.
در ادامه با آفیس نت همراه باشید...

فویل و ورق های نازک آلومینیومی جزو مواردی هستند که تقریبا در خانه ی همه پیدا خواهند شد و در صورت نیاز خرید آنها با قیمت مناسب کار بسیار ساده ای خواهد بود. ورق های آلومینیونی را می توان به یک تقویت و هدایت گر مناسب سیگنال مبدل کرد. در سالهای دور و زمانی که بسیاری از مردم از آنتن های سر خود تلویزیون استفاده می کردند، گاها با اتصال یک تکه از ورق آلومینیوم می توانستیم به تقویت سیگنال های گیرنده بپردازیم؛ اینک این عمل را با کمی تغییر می توانید در مودم های خود استفاده نمائید. فویل آلومینیومی می تواند سرعت دریافت سیگنال ها را تقویت کرده و طول آنها نیز بهبود بخشد.

افزون بر آن، می توانید با استفاده از آلومینیوم مسیر آنتن را به گونه تغییر داده و امنیت روتر با دور نگاه داشتن سیگنال از محیط های خارجی، بالا ببرید. آلومینیوم را می توانید در پشت آنتن های مودم و یا اطراف نصب کرده و برای بدست آوردن بهترین سیگنال، آن را با تغییرات فیزیکی مورد بررسی قرار دهید. همچنین برای جلوگیری از خروج سیگنال از منزل و یا محل کار نیز از روش مشابه بهره گرفته و به وسیله نصب فویل در آنتن های مود، مانع از خروج سیگنال به بیرون شوید.

بی سیم می تواند به صورت سفارشی ساخته شود تا بدین ترتیب حتی از آنتن های تقویت کننده نیز بهتر عمل کند! اما چگونه؟ در صورتی که مشتاق استفاده از این روش هستید، می توانید یا استفاده از نرم افزار WiPrint به صورت 3D چاپ و یا ساخت آلومینیوم برای تقویت و یا مسیر دادن به سیگنال استفاده نمائید. در این نرم افزار پس از وارد کردن اطلاعات و مشخصات، بهترین شکل به شما پیشنهاد داده شده و حتی می توان به وسیله آن و با کمک پرینترهای 3D به چاپ آن بپردازید. در حالت دیگر نیز می توانید با کپی از طرح های این نرم افزار، به صورت دستی اقدام به تولید یک تقویت کننده ارزان قیمت آلومینیومی بپردازید.

در نهایت به وسیله یک تکه آلومینیوم ساده، می توانید طرح های مختلفی را در عرض چند دقیقه برای افزایش و امنیت سیگنال خود به کار گیرید.

اینستاگرام آفیس نت
  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین
طراحی سایت آسان و ارزان شد ، با اورینو حرفه ای شروع کنید (کلیک کنید)
فرم درخواست مشاوره رایگان